WAŻNE!

USECRYPT – skuteczna szczepionka na RODO 

Polscy inżynierowie, na bazie polskiego kapitału i polskiej myśli technicznej opracowali rewolucyjny produkt do komunikacji i przechowywania plików. Nawiązali tym samym do wielkich i genialnych polskich kryptologów, którzy rozszyfrowali kod niemieckiej Enigmy.

 

use logo

 

UseCrypt opracowany został z myślą o bezpieczeństwie przetwarzanych i przechowywanych danych. Spełnia wszystkie wymagania nakładane na podmioty przetwarzające i przechowujące dane osobowe. Jest to idealne wręcz rozwiązanie, zwłaszcza w kontekście RODO. Przepis ten wymienia bowiem szyfrowanie danych jako okoliczność zwalniającą od odpowiedzialności i obowiązku informowania organu nadzorczego w razie utraty danych.

Istotą działania UseCrypt jest szyfrowanie danych z zastosowaniem podziału prywatnego klucza szyfrującego na dwie części. To opatentowane w Polsce, UE oraz Stanach Zjednoczonych rozwiązanie stawia go w czołówce firm zajmujących się szyfrowaniem plików i danych osobowych.\

UseCrypt jest bardzo prosty w instalacji, obsłudze oraz serwisie. Nie generuje też dużych kosztów dla użytkowników, a jego wiarygodność potwierdza pozytywna opinia Wojskowej Akademii Technicznej, a także Instytutu Łączności. Obie te instytucje są równocześnie użytkownikami UseCrypt. 

Polskie rozwiązanie powoli zaczyna też wchodzić do samorządów. Już dziś używane jest z powodzeniem przez Urząd Miasta Ciechanów, Urząd Gminy w Nadarzynie czy też Urząd Dzielnicy Warszawa Bemowo.

Zamawiając aplikację za pośrednictwem naszej redakcji otrzymasz bonus w postaci bezpłatnego korzystania przez miesiąc.

Kontakt: tel. 41 275 60 60, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wydawca: SKIBNIEWSKI MEDIA, Warszawa