XX lat Konkursu Lider Zarządzania zasobami Ludzkimi

Już po raz dwudziesty Instytut Pracy i Spraw Socjalnych otwiera coroczną edycję Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi i zaprasza do uczestnictwa firmy i urzędy administracji publicznej.

Konkurs doczekał się jubileuszu, a jego atutami są systematyczność, trwałość przy niezmiennych zasadach, rzetelność oceny, a przede wszystkim patronat , nadzór oraz aktywne włączanie się najlepszych specjalistów w dziedzinie zzl ze środowiska naukowców i praktyków.
Celem Konkursu jest nie tylko rywalizacja przedsiębiorstw i urzędów, ale przede wszystkim identyfikacja dobrych praktyk i ich popularyzacja. Laureaci są promowani w różnych mediach i podczas konferencji oraz w szeroko rozpowszechnianych materiałach informujących o następnej edycji Konkursu.
Główne nagrody w 3 odrębnych ścieżkach konkursowych to statuetki:

  • Złota – dla dużych firm,
  • Szafirowa – dla małych i średnich firm,
  • Diamentowa – dla jednostek administracji publicznej.

Konkurs obfituje jednak także w wiele innych nagród. Poza najlepszymi rozwiązaniami kompleksowymi nagradzane są różnego rodzaju szczególne osiągnięcia, a wszystkie firmy i urzędy zakwalifikowane do drugiego etapu Konkursu zostają uhonorowane
Certyfikatem „Profesjonalne ZZL”. Wielka Gala wręczenia nagród wraz z podsumowującą częścią merytoryczną odbędzie się w marcu 2020 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej https://www.ipiss.com.pl/konkurs-lider

Wydawca: SKIBNIEWSKI MEDIA, Warszawa